MZB Group – 5. největší producent kávy na světě

50 MILIONŮ vypitých šálků za den

Segafredo Zanetti dnes patří ke skupině Massimo Zanetti Beverage Group (MZBG), holdingu tvořenému padesátkou společností ze všech kontinentů, a je tak největší soukromou společností v kávovém odvětví. Díky jednotlivým firmám skupiny může Massimo Zanetti kontrolovat celý proces produkce kávy a mít tak dohled nad kvalitou, kterou káva Segafredo nabízí.

Společnost MZBG se zrnko po zrnku stala postupně pátým největším producentem kávy na světě, s ročním obratem 3 miliony pytlů. Jen pro představu, kdybychom tyto pytle skládali na sebe, každý rok bychom z nich postavili komín 100krát vyšší, než je Mount Everest.

Firma nabízí řadu světově proslulých značek, jako jsou Brodies, Kauai Coffee a TITKAK. Výrobce kávovarů „La San Marco“ je rovněž součástí skupiny MZB, stejně jako Segafredo Zanetti Coffee System  – výrobce kávových kapslí a kapslových kávovarů. Sídlo firmy je v Trevisiu.

Segafredo Zanetti zaměstnává po celém světě 3 200 zaměstnanců a je zastoupena ve 110 zemích. Existuje více než 50 poboček ve 36 zemích a kolem 450 franšízových barů po celém světě. S více než 100 000 zákazníky v oblasti stravování / hotelnictví a více než 50 miliony vypitých šálků denně je naše společnost zárukou skutečného požitku z italské kavárny.

Novinky