Segafredo v ČR

Jak to vlastně začalo…

Segafredo Zanetti CR přináší italskou kávovou kulturu do České republiky již od roku 1994.

V roce 1973 pan Massimo Zanetti zakládá společnost Segafredo Zanetti zakoupením malé pražírny Segafredo v Bologni. Firma se brzy stává jednou z nejvýznamnějších společností na kávovém trhu. Na kvalitu své kávy dohlíží od jejího pěstování přes sběr kávových bobů, pražení a distribuci až po servírovaný šálek espressa. V 80. letech firma rozšířila své působení za hranice Itálie do Portugalska, Francie a Rakouska. V Čechách si můžeme italskou kávu Segafredo vychutnat od roku 1994, kdy vstoupila firma pod názvem Segafredo Zanetti CR na český trh.

Co nabízíme?

Il vero espresso italiano … a nejen toto, portfolium značky je opravdu široké, nabízíme produkty do segmentu HORECA, kanceláře, tak i do domácností. Ačkoliv je káva naším hlavním produktem, souvisí s ní i kávová technologie, servis a další doplňkové produkty.

Jak správně připravit kávu?

Pokud vás zajímá, jak správně připravit kávu, vyzkoušejte naši Scuola di Barista – Školu kávy Segafredo. Baristické kurzy jsou určeny jak pro širokou veřejnost, tak i pracovníky gastro provozoven apod.

Jsme eko a fair!

V roce 2014 jsme rozšířili nabídku našich fairtradových produktů o novou řadu kávy TIKTAK, Organica Eko Dark Roast a fairtradových čajů stejnojmenné značky. Kávová zrna certifikovaná organizací Fairtrade byla vypěstována pod přísným dozorem, aby splňovala a dodržovala kritéria daná touto organizací. Farmáři dostanou za kávu, kterou vypěstují a prodají společnosti Segafredo Zanetti, spravedlivě zaplaceno, což jim zlepší jejich životní úroveň. Nákupem těchto produktů, tak přispíváte např. na školné či lepší zdravotní péči rodinám těchto farmářů.

Kde sídlíme?

Sídlíme v Praze Letňanech, obchodní zastoupení máme po celé České republice.

Zpětný odběr vysloužilých elektrozařízení

Novinky