Káva s sebou v kelímcích

Veletrh FOR BIKES

26 Březen 2024

Dokonalá symbióza na veletrhu FOR BIKES

O víkendu jsme byli partnery vydavatelství V-Press na vyhlášeném veletrhu FOR BIKES, což pro nás byla skvělá příležitost propojit naši značku s cyklistickými nadšenci.

Tento veletrh představuje významný bod setkávání pro všechny, kteří sdílejí vášeň pro cyklistiku, a my jsme velice rádi, že jsme mohli stánek V-Press zpestřit naší kávou, která přinesla návštěvníkům momenty pohody a radosti.

Spolupráce s V-Press a jeho předním titulem, časopisem Velo, podtrhla naši snahu o propojení kávové kultury s aktivním životním stylem. Časopis Velo je v cyklistické komunitě uznáván pro své kvalitní obsahy, které nejen informují o nejnovějších trendech a technologiích, ale také inspirují čtenáře k novým zážitkům a výkonům.

Věříme, že kombinace skvělého čtení a šálku naší kvalitní kávy může zpříjemnit nejen momenty odpočinku, ale i poskytnout tu správnou dávku inspirace a energie pro další cyklistické dobrodružství. Proto doporučujeme všem, kteří se nechtějí nechat nic důležitého ujít ze světa cyklistiky, aby si při čtení časopisu Velo dopřáli i šálek naší kávy.

Jsme přesvědčeni, že tento spojující zážitek může přinést nejen nové poznatky, ale i dokonalý pocit spokojenosti a radosti.

Novinky