Filozofie

JAK TO VŠECHNO ZAČALO ...

Segafredo Zanetti Austria byla založena v polovině 80. let jako první zahraniční dceřiná společnost Segafredo Zanetti SA. V průběhu expanze do střední Evropy byly zřízeny pobočky v České republice, Maďarsku, na Slovensku, ve Slovinsku a v Chorvatsku. Správa trhů ve střední Evropě je stále koordinována a kontrolována z Rakouska.

Kromě centrály v Hallwangu v Salcburku existuje po celém Rakousku sedm regionálních kanceláří. Pobočky ve střední Evropě se nacházejí v Praze, Bratislavě, Budapešti, Záhřebu a Lublani.

Segafredo Zanetti je jednou z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších italských značek s obrovským počtem zákazníků ve stovkách zemí celého světa. Jejím posláním zůstává od samého počátku šířit chuť, kulturu a přípravu pravého italského espressa.

Díky propojení procesů pražení a prodeje kávy, se Segafredo Zanetti stal jediným dodavatelem kávy na světě, který nabízí celý výrobní cyklus od kontroly kvality kávového zrna až po hotový šálek kávy. Tímto způsobem můžeme zaručit našim zákazníkům nejvyšší kvalitu.

Novinky