OCENĚNÍ OD ITALSKÉHO MINISTERSTVA OBCHODU A ORGANIZACE MADE IN ITALY

25 Září 2023

ITALSKÉ MINISTERSTVO OBCHODU A ORGANIZACE MADE IN ITALY OCENILO SEGAFREDO PRESTIŽNÍM TITULEM HISTORICKÁ ZNAČKA NÁRODNÍHO ZÁJMU

Bologna, 18. září 2023 – Segafredo Zanetti oznámilo svůj oficiální zápis do Registru historických značek národního zájmu, což je uznání udělené italským Ministerstvem obchodu a organizací Made in Italy za účelem propagace a ochrany tradičních společností působících v Itálii po dobu nejméně padesáti let.

Toto prestižní označení umožní společnosti Segafredo propojit své logo s titulem Historická značka národního zájmu pro své obchodní a propagační aktivity, což potvrzuje historickou hodnotu společnosti a podtrhuje její roli ambasadora pravého italského espressa na celosvětové úrovni.

„Jsem nadšen, že se Segafredo stalo součástí rejstříku historických značek národního zájmu. Toto uznání je svědectvím o našem postoji, který máme k danému území a který se promítá do touhy šířit chuť, kulturu a přípravu pravého italského espressa po celém světě,“ prohlašuje Massimo Zanetti, prezident Massimo Zanetti Beverage Group. „Náš příběh tradiční italské značky a úspěchy nás posouvají směrem do budoucnosti, ve které chceme dosáhnout dalších prestižních cílů,“ dodává.

Od roku 1973 si Segafredo Zanetti získává srdce milovníků espressa po celém světě díky své kvalitní kávě a dalším výrobkům. Vše je výsledkem integrovaného mezinárodního výrobního cyklu. Každý z 50 milionů denně spotřebovaných šálků kávy Segafredo vypráví příběh o pečlivém výběru surovin, prohlubování znalostí, odhodlání, výzkumu a inovacích v celém výrobním procesu.

Novinky