Partnerství Segafredo Zanetti a Trek končí

30 Květen 2023

Strategické partnerství Segafredo Zanetti a Trek je minulostí

„Byla to dlouhá a vzrušující cesta, která nás propojila a přinesla spoustu nadšení. Své cíle jsme splnili, dosáhli jsme smysluplných a měřitelných milníků a nyní je čas se posunout a tuto kapitolu uzavřít. Tým Trek budeme podporovat i nadále, i když už jen z pozice fanoušků,“ říká prezident Massimo Zanetti.

Praha, 30. května 2023 – Segafredo Zanetti a Trek oznamují ukončení svého strategického partnerství. Spolupráce, která začala v roce 2015, se postupně rozvíjela a od roku 2019 zahrnovala i ženský tým.

Díky partnerství vznikly jedny z nejkonkurenceschopnějších týmů na světě a v těchto barvách závodili šampioni nejvyššího kalibru, jako jsou Nibali, Contador a Cancellara. V průběhu let byly úspěchy týmu ozdobeny vítězstvími, která se stala součástí historie moderní cyklistiky, včetně prestižních závodů Milano-Sanremo, Il Lombardia, prvních dvou historických vítězství Paříž-Roubaix v ženské cyklistice s Lizzie Deignan a Elisa Longo Borghini, stejně jako získání žlutého trikotu na Tour de France, růžového trikotu na Giro d’Italia a duhových dresů pro mistry světa v kategorii mužů i žen.

Nyní partnerství Segafredo Zanetti a Trek končí.

Tým Trek Segafredo se stal součástí historie moderní cyklistiky a vryl se do srdcí nejednoho z fanoušků. Šampiony jsme doprovázeli 8 sezón a nyní nastal čas podívat se jinam, i když Trek bude vždy naší srdeční záležitostí,“ komentuje Massimo Zanetti.

Prezident Treku John Burke: Segafredo bylo strategickým partnerem našeho týmu osm sezón, velice si vážíme jejich investice do rozvoje cyklistického sportu.“

 

Novinky