Děkujeme

22 Prosinec 2023

Vážení obchodní partneři, milí zákazníci a kolegové,

rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci a Vaši důvěru v letošním roce a do nového roku Vám popřáli hodně zdraví a spokojenosti. Tento rok byl pro nás plný zvratů, nových výzev a významných výročí.

Uplynulo 50 let, kdy v roce 1973 zakoupil Massimo Zanetti malou pražírnu v Bologni, což byl základ společnosti Segafredo Zanetti. Dnes je společnost známá po celém světě, kde se každý den vypije neuvěřitelných 50 milionů šálků kávy Segafredo. V únoru oslavil zakladatel společnosti Massimo Zanetti 75. narozeniny.

Již 50 let Segafredo Zanetti také propaguje sport – od velkých týmů přes mezinárodní sportovní akce až po místní federace, od profesionálních sportovců po amatéry.

V červnu jsme uvedli na českém i slovenském trhu novinky v podobě inovativních obalů. Nové obaly zaujmou jednoduchým designem, přehledností základních informací i novým logem společnosti.

V září italské ministerstvo obchodu a organizace Made in Italy ocenilo Segafredo titulem Historická značka národního zájmu. Prestižní označení potvrzuje historickou hodnotu společnosti a podtrhuje její roli ambasadora pravého italského espressa na celosvětové úrovni. Titul mohou získat tradiční společnosti působící v Itálii po dobu nejméně padesáti let.

Rok 2023 byl pro nás opravdu plný různých událostí a vzhledem k tomu, že v příštím roce slavíme již 30 let na českém trhu, těšíme se, co nového nám rok 2024 přinese.

Přejeme hezký zbytek roku a věříme, že káva Segafredo vám bude dodávat tu správnou energii a zpříjemňovat chvíle pohody i v roce 2024.

Tým Segafredo

 

Novinky