Segafredo a AC Milán

21 Prosinec 2020

Segafredo Zanetti se nedávno stalo oficiálním partnerem legendárního AC Milán.

Dva globální hráči spojují své síly a přinášejí do světa vynikající italskou kvalitu a vášeň. Segafredo Zanetti patří do skupiny nápojů Massimo Zanetti Beverage Group a je jedním z největších výrobců kávy na světě s 43 miliony šálků kávy denně.

Zakladatele společnosti Massima Zanettiho nové partnerství obzvláště těší: „Od dětství jsem byl sportovním nadšencem. Tato vášeň a pozitivní a sociální hodnoty, které sport vyjadřuje, mě vždy poháněly. Proto jsme dlouhodobým sponzorem v mnoha různých oborech. Fotbal má v mém srdci zvláštní místo, stejně jako AC Milán má místo v srdcích milionů fanoušků po celém světě. Pro mě toto partnerství s AC Milán připadá jako návrat domů a doufám, že můžeme přispět k novým úspěchům a navázat tak na úspěchy minulé. “

Segafredo Zanetti je nejen sponzorem, ale také oficiálním partnerem kavárny AC Milán. Hráči a fanoušci se mohou těšit na velký výběr italských kavárenských specialit od Segafredo Zanetti v klubových stravovacích prostorách.

Casper Stylsvig, hlavní finanční ředitel AC Milán, dodal: „S potěšením vítáme našeho nového partnera  Segafredo Zanetti v AC Milán. Toto strategické partnerství se bude snažit dosáhnout obchodních cílů klubu, a to využitím síly značek AC Milán a Segafredo Zanetti na národní a mezinárodní úrovni, a to prostřednictvím řady inovativních aktivit, do nichž budou zapojeny miliony fanoušků Rossoneri po celém světě “.

Těšíme se na vzrušující hry, spoustu gólů a společné chvíle s kávou s AC Milán – Andiamo ragazzi

Novinky