Segafredo a AC Monza

20 Listopad 2020

SEGAFREDO ZANETTI JE HLAVNÍM PARTNEREM A OFICIÁLNÍM DODAVATELEM KÁVY FOTBALOVÉHO KLUBU AC MONZA CALCIO

Od fotbalu po Formuli 1, od tenisu po golf, od Italského národního olympijského výboru (CONI) po lokální podporu během olympijských her… Takový široký záběr má sponzoring sportovních aktivit společnosti Segafredo Zanetti, která významně podporuje sport řadu let. Nově se v jejím portfoliu objeví i fotbalové aktivity italského klubu AC Monza Calcio. Rozšíří tak stávající sponzoring zahrnující basketbalový tým Virtus, volejbalový tým Imoco a cyklistický tým Trek-Segafredo i se zaměřením na ženský sport.

Luca Baraldi, generální ředitel společnosti Segafredo Zanetti Grandi Eventi si spolupráci a nasazení značky Segafredo ve sportu velmi pochvaluje: „Pan Massimo Zanetti i celá společnost Segafredo Zanetti nadále rozvíjí svou vášeň pro sport a fotbal. Díky obnovenému partnerstvím s prezidentem Berlusconim a panem Adrianem Gallianim, generálním ředitelem společnosti AC Monza, chceme přispět ke vzestupu klubu AC Monza na nejvyšší úroveň italského fotbalu.“

Adriano Galliani k tomu za klub AC Monza uvádí: „Segafredo Zanetti je jednou z nejoblíbenějších a nejuznávanějších italských značek. Kromě toho, že je lídrem espressa v Itálii i ve světě, se Segafredo může pochlubit sponzoringem řady prestižních sportovních soutěží v celé své historii. Velice si vážíme toho, že se Segafredo stalo naším hlavním partnerem. Věřím, že společně dosáhneme skvělých výsledků.

Partnerství s AC Monza Calcio zahrnuje distribuci kávy Segafredo do všech stravovacích zařízení uvnitř stadionu i do sportovního centra Monzello, a dále reklamu na na LED stěnách stadionu U-Power.

Novinky