Segafredo VELKA SOUTEZ

SOUTĚŽ O KOMPLETNÍ KÁVOVÝ PROGRAM

16 Říjen 2023

Získejte celý kávový sortiment pro Vaši firmu
nebo domácí kávovar! Vyhrajte až 90 kg kávy!

Jedna registrace – až čtyřikrát větší šance na výhru!

Chcete si vychutnat skvělou italskou kávu nejen v kavárnách, ale i v práci, nebo doma? Pak právě pro Vás je určena naše velká soutěž, která startuje ve čtvrtek 19.10.! Stačí zaregistrovat svou firmu a můžete vyhrát kávový program pro kanceláře nebo jednu ze 12 fantastických cen. Hlavní odměnou je automatický domácí kávovar WMF.

Soutěž potrvá až do 16. listopadu 2023 a bude probíhat každý týden. Čím dříve se zaregistrujete, tím větší máte šanci na výhru! Stačí se zaregistrovat pouze jednou, a pokud se v daném losování nepoštěstí, budete automaticky zařazeni do dalšího losování, včetně finálového kola.

V každém kole se soutěží o spoustu cen. Ve finálním kole můžete do firmy vyhrát kompletní kávový program na 6 měsíců, což zahrnuje: zapůjčení automatického kávovaru na zrnkovou kávu ALL IN 200, pravidelné dodávky kávy Segafredo Extra Strong (celkem až 90 kg kávy) a odpovídající množství doplňků (cukr, smetana do kávy, mandle a BIO sušenky), zajištění porcelánu a pravidelný servis obchodního zástupce.

Pro finalisty máme připravené:

1. místo: automatický domácí kávovar WMF PERFECTION 780 CP826, 1 kg Segafredo Selezione Espresso, 1 kg Segafredo Storia a limitovaná edice šálků Segafredo (2 ks).

2. místo: multifunkční konvice na vodu WMF GK53 – LUMERO, 1 kg Segafredo Selezione Espresso, 1 kg Segafredo Storia a fleesová deka Segafredo.

3. místo: Zpěňovač mléka, 1 kg Segafredo Selezione Espresso, 1 kg Segafredo Storia a fleesová deka Segafredo.

Tak neváhejte a přihlaste se!

Více na soutez.segafredo.cz

Novinky