zaměstnankyně sedící u počítače s kávou Segafredo

Káva v kanceláři

30 Listopad 2023

Co si zpříjemnit práci se šálkem dobrého espressa?

Šálek dobré kávy nejen potěší, ale hlavně zahřeje. A tak začněte svůj pracovní den tím, že si jeden hrnek připravíte. Budete pak mile překvapeni, jak vám už první doušek kávy zlepší náladu a postupně rozlije teplo do celého těla. Zkuste se na moment zastavit a soustředit se, jak vám káva a její síla postupně prostupuje tělem. Dodává vám sílu a energii pro další aktivity, které plánujete během dne.

Do kanceláře jedině s dobrou kávou

Káva k práci patří a v kanceláři je milým firemním benefitem, který osvěží unavenou mysl a zpříjemní den. Je to ale i každodenní rituál a samozřejmě také nutnost, když do své kanceláře přijímáte klienty nebo obchodní partnery. Mnoho studií ukazuje, že produktivita zaměstnanců, příjemná pracovní atmosféra a vynikající kvalita kávy jdou ruku v ruce.

Nevíte jakou kávu do firmy pořídit? Zkuste Arabicu nebo Robustu

Pokud přemýšlíte, jakou kávu do firmy zvolit, je důležité, aby byla chuť kávy vzhledem k různým podtónům vyvážená a dostatečně silná. Vyzkoušet můžete například směs ArabicaRobusta. Espresso z ní připravené má jemnou pěnu.

Je-li vás v kanceláři méně, můžete před svými klienty zazářit a pořídit speciální edice různých káv. Porcovaná káva v kapslích je na přípravu jednoduchá a praktická. Pokud jste v kanceláři ve větším počtu, je praktičtější pořídit si zrnkovou kávu ve větším balení.

Čerstvě mletá chutná nejlépe

Máte dilema, zda zvolit mletou, či zrnkovou kávu? Je samozřejmé, že čerstvě namletá káva chutná nejlépe. Její vůně je silnější a chuť výraznější. Kancelářské kávovary jsou vybavené vlastním mlýnkem, takže se nemusíte bát namáhavého ručního mletí.

Zpříjemněte si práci chvilkou pro sebe

Nabízíme vám možnost zapůjčit si do firmy produkty potřebné pro přípravu pravého italského espressa a lahodného cappuccina s dokonalou mléčnou pěnou. Můžete tak všem svým zaměstnancům zpříjemnit pracovní přestávky, navíc s pravou italskou kávou si budou připadat jako na dovolené v Itálii.

„Náš kávový program připravujeme dle individuálních potřeb zákazníka. Půjčujeme různé druhy kávovarů, nabízíme rozsáhlý doplňkový sortiment jako originální porcelán, cukr či smetanu apod. Garantujeme profesionální servis a poradenství. Stojíme za kompletní kontrolou kvality od pěstování  a výběru zelené kávy až po kvalitní bubnové pražení a perfektní kávu v šálku. O naše zákazníky v ČR se staráme již téměř 30 let,“ vysvětluje Petra Knapová, marketingová manažerka společnosti Segafredo Zanetti pro Českou republiku a Slovensko.

Níže v odkaze najdete kontaktní formulář anebo pište na info@segafredo.cz, případně volejte na +420 602 566 035.

Zjistěte více o našem kávovém programu pro kancelář! (klikněte na odkaz nebo skenujte QR kód)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky